We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Microconnect AUDSPEAKER4 signal cable 25 m White
SKU
AUDSPEAKER4
£13.74
£11.45
In stock
Speaker cable, 25m, 2x1,5mm², white
Category: Signal Cables
| SKU | AUDSPEAKER4 |
|---|---|
| EAN | 5712505338438 |
| Manufacturer | Microconnect |
| Availability | Y |
cable diameter 2 x 1,5 mm² CCA cable: 2x30/0,25 mm, outer: 3,1x6,5 mm .
| Features | |
|---|---|
| Product colour | White |
| Cable length | 25 m |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 526 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 626 g |
| Package depth | 148 mm |
| Package width | 236 mm |
| Package height | 45 mm |
| Weight | 526 g |
| Ports & interfaces | |
| Cable length | 25 m |
| Technical details | |
| Package weight | 626 g |
| Package depth | 148 mm |
| Package width | 236 mm |
| Package height | 45 mm |
| Weight | 526 g |
You may also be interested in
| Product |
Microconnect AUDSPEAKER4 signal cable...
£13.74
£11.45
|
Lindy 0,5m RS232 Cable signal cable 0....
£12.86
£10.72
|
CoreParts MSPP75997 signal cable White
£14.48
£12.07
|
|---|---|---|---|
| SKU |
AUDSPEAKER4
|
31518
|
MSPP75997
|
| Manufacturer |
Microconnect
|
Lindy
|
CoreParts
|



Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account