We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Microconnect BNC Plastic Cable Relief, Black coaxial connector 1 pc(s)
SKU
BNC-RL-KR
£5.03
£4.19
In stock
BNC Plastic Cable Relief, Black
Category: Coaxial Connectors
| SKU | BNC-RL-KR |
|---|---|
| EAN | 5715328290181 |
| Manufacturer | Microconnect |
| Availability | Y |
BNC-RL-KR
| Features | |
|---|---|
| Connector type | BNC |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 10 g |
| Packaging data | |
| Package width | 158 mm |
| Package weight | 10 g |
| Package height | 15 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package depth | 120 mm |
You may also be interested in
| Product |
Microconnect BNC Plastic Cable Relief,...
£5.03
£4.19
|
Bestseller
Microconnect BNC59M coaxial connector...
£4.91
£4.09
|
Recommended
Microconnect BNCFF coaxial connector B...
£5.62
£4.68
|
Popular
Microconnect BNC58M coaxial connector...
£4.91
£4.09
|
Hot Product
Microconnect BNC-HDSDI-PLUG coaxial co...
£6.60
£5.50
|
Goobay Coaxial Coupling with Screw Fix...
£4.03
£3.36
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
BNC-RL-KR
|
BNC59M
|
BNCFF
|
BNC58M
|
BNC-HDSDI-PLUG
|
11501
|
| Manufacturer |
Microconnect
|
Microconnect
|
Microconnect
|
Microconnect
|
Microconnect
|
Goobay
|
| Connector 1 |
N/A
|
N/A
|
N/A
|
BNC
|
N/A
|
IEC
|
| Connector type |
BNC
|
BNC
|
BNC
|
BNC
|
BNC
|
IEC
|
| Connector 1 gender |
N/A
|
N/A
|
Female connector
|
N/A
|
N/A
|
Female connector
|
| Connector 2 gender |
N/A
|
N/A
|
Female connector
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|






Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account