We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Microconnect CABLETIE6 cable tie Ladder cable tie Black 100 pc(s)
SKU
CABLETIE6
£9.98
£8.32
In stock
Cable tie 100pcs Black, 292mm X 3,5mm
Category: Cable Ties
| Type | Ladder cable tie |
|---|---|
| SKU | CABLETIE6 |
| EAN | 5711045912498 |
| Manufacturer | Microconnect |
| Availability | Y |
MicroConnect Cable tie 100pcs Black.
292mm X 3,5mm, UV resistant.
292mm X 3,5mm, UV resistant.
| Features | |
|---|---|
| Type | Ladder cable tie |
| Identification tag | No |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Package weight | 200 g |
| Thickness | 3.5 mm |
| Length | 292 mm |
| Depth | 3.5 mm |
| Weight | 100 g |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 100 pc(s) |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
Microconnect CABLETIE6 cable tie Ladde...
£9.98
£8.32
|
Hot Product
Microconnect CABLETIE5 cable tie Ladde...
£14.08
£11.73
|
Microconnect CABLETIE4 cable tie Ladde...
£8.06
£6.72
|
StarTech.com 10"(25cm) Cable Ties...
£12.17
£10.14
|
Recommended
StarTech.com 100-Pack 6"(15cm) Ca...
£8.08
£6.73
|
Popular
StarTech.com 10"(25cm) Cable Ties...
£12.17
£10.14
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
CABLETIE6
|
CABLETIE5
|
CABLETIE4
|
CBMZT10B
|
CBMZT6B
|
CBMZT10N
|
| Manufacturer |
Microconnect
|
Microconnect
|
Microconnect
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
| Type |
Ladder cable tie
|
Ladder cable tie
|
Ladder cable tie
|
Releasable cable tie
|
Releasable cable tie
|
Releasable cable tie
|




Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account