We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Newland ADP100 power adapter/inverter Indoor Black
SKU
ADP100
£15.34
£12.78
In stock
Multiplug adapter 5V/1.5A,
Category: Power Adapters & Inverters
| Purpose | Scanner |
|---|---|
| Power supply type | Indoor |
| SKU | ADP100 |
| EAN | 5711783939672 |
| Manufacturer | Newland |
| Availability | Y |
1.8m, For FR and FM series
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | Newland |
| Output voltage | 5 V |
| Output current | 1.5 A |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Scanner |
| Detachable power connectors | Yes |
| Power current type | AC-to-DC |
| Compatibility | FM100 |
| Product colour | Black |
| Power | |
| Output voltage | 5 V |
| Output current | 1.5 A |
| Performance | |
|---|---|
| Brand compatibility | Newland |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Scanner |
| Detachable power connectors | Yes |
| Power current type | AC-to-DC |
| Compatibility | FM100 |
| Design | |
| Product colour | Black |
| Suitable for indoor use | Yes |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
Newland ADP100 power adapter/inverter...
£15.34
£12.78
|
Hot Product
Datalogic 8-0935 power adapter/inverte...
£22.86
£19.05
|
2-Power AC Adapter 9.5V 24W inc. mains...
£16.46
£13.72
|
Popular
StarTech.com 12V DC 1.5A Universal Pow...
£20.14
£16.78
|
2-Power AC Adapter 20V 65W inc. mains...
£22.15
£18.46
|
Bestseller
Yealink PSUUK10W power adapter/inverte...
£16.28
£13.57
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
ADP100
|
8-0935
|
CAA0710F-UK
|
IM12D1500P
|
CAA0729A
|
PSUUK10W
|
| Manufacturer |
Newland
|
Datalogic
|
2-Power
|
StarTech.com
|
2-Power
|
Yealink
|
| Purpose |
Scanner
|
Scanner
|
N/A
|
Universal
|
Notebook
|
IP phone
|
| Power supply type |
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|






Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account