We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Panasonic CF-VNP332U stylus pen 5.7 g Black
SKU
CF-VNP332U
£61.85
£51.54
In stock
digitizer stylus pen, IP55, 2 buttons (right-click & erase), 0.2 oz, 4.6" x 0.4" x 0.4", for TOUGHBOOK 33 (mk2)
Category: Stylus Pens
| SKU | CF-VNP332U |
|---|---|
| EAN | 4549980490204 |
| Manufacturer | Panasonic |
| Availability | Y |
Stylus Pen, fits for: Toughbook 33
| Technical details | |
|---|---|
| Width | 10 mm |
| Height | 10 mm |
| Depth | 116.8 mm |
| Brand compatibility | Panasonic |
| Buttons quantity | 2 |
| Product colour | Black |
| Compatibility | TOUGHBOOK 33 (mk2) |
| Features | |
| Brand compatibility | Panasonic |
| Buttons quantity | 2 |
| Product colour | Black |
| Compatibility | TOUGHBOOK 33 (mk2) |
| Device compatibility | Tablet |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 10 mm |
| Height | 10 mm |
| Depth | 116.8 mm |
| Weight | 5.7 g |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
You may also be interested in
| Product |
New
Panasonic CF-VNP332U stylus pen 5.7 g...
£61.85
£51.54
|
Mobilis 001030 stylus pen 5 g Black
£54.13
£45.11
|
Bestseller
Logitech Crayon
£68.32
£56.93
|
Hot Product
DELL Premium Active Pen (PN579X)
£51.92
£43.27
|
Recommended
Apple Pencil (2nd Gen)
£87.72
£73.10
|
Popular
DELL PN579X stylus pen 19.5 g Black
£63.29
£52.74
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
CF-VNP332U
|
001030
|
914-000034
|
DELL-PN579X
|
MU8F2ZM/A
|
PN579X
|
| Manufacturer |
Panasonic
|
Mobilis
|
Logitech
|
DELL
|
Apple
|
DELL
|
| Brand compatibility |
Panasonic
|
Any brand
|
Apple (brand)
|
Dell
|
Apple (brand)
|
Dell
|
| Device compatibility |
Tablet computer
|
N/A
|
Tablet computer
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|






Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account