We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Panasonic FZ-VSTS11U strap Tablet Black
SKU
FZ-VSTS11U
£67.54
£56.28
In stock
Rotating Hand Strap
Category: Straps
| SKU | FZ-VSTS11U |
|---|---|
| EAN | 4549980461822 |
| Manufacturer | Panasonic |
| Availability | Y |
Hand strap, fits for: TOUGHBOOK S1
| Features | |
|---|---|
| Suitable for | Tablet |
| Product colour | Black |
| Compatible products | TOUGHBOOK S1 |
| Technical details | |
| Weight | 90 g |
| Width | 114 mm |
| Suitable for | Tablet |
| Compatible products | TOUGHBOOK S1 |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 90 g |
| Width | 114 mm |
| Height | 34 mm |
| Colour | |
| Product colour | Black |
| Packaging content | |
| Quantity | 1 |
You may also be interested in
| Product |
New
Panasonic FZ-VSTS11U strap Tablet Black
£67.54
£56.28
|
Bestseller
Zebra SG-TC7X-HSTR2-03 strap Handheld...
£70.64
£58.87
|
Recommended
Panasonic CF-VNS331U strap Tablet Black
£78.64
£65.53
|
Popular
Getac GMS4X4 strap Tablet Polyester Bl...
£54.52
£45.43
|
Panasonic FZ-VSTL12U strap Tablet Black
£82.45
£68.71
|
Hot Product
Zebra SG-ET8X-SHLDR1-01 strap Handheld...
£57.82
£48.18
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
FZ-VSTS11U
|
SG-TC7X-HSTR2-03
|
CF-VNS331U
|
GMS4X4
|
FZ-VSTL12U
|
SG-ET8X-SHLDR1-01
|
| Manufacturer |
Panasonic
|
Zebra
|
Panasonic
|
Getac
|
Panasonic
|
Zebra
|
| Suitable for |
tablet
|
Handheld mobile computer
|
tablet
|
tablet
|
tablet
|
Handheld mobile computer
|






Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account