We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Samsung AA59-00714A remote control TV Press buttons
SKU
AA59-00714A
£34.25
£28.54
In stock
44 buttons, 3V, for TV
Category: Remote Controls
| SKU | AA59-00714A |
|---|---|
| EAN | 5711045794766 |
| Manufacturer | Samsung |
| Availability | Y |
| Design | |
|---|---|
| Brand compatibility | Samsung |
| Remote control proper use | TV |
| Product colour | Black |
| Buttons quantity | 44 |
| Input type | Press buttons |
| Battery | |
| Battery voltage | 3 V |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Technical details | |
| Brand compatibility | Samsung |
| Battery voltage | 3 V |
| Remote control proper use | TV |
| Product colour | Black |
| Harmonized System (HS) code | 85299097 |
| Buttons | |
| Buttons quantity | 44 |
| Input type | Press buttons |
You may also be interested in
| Product |
Popular
Samsung AA59-00714A remote control TV...
£34.25
£28.54
|
Hot Product
Samsung BN59-01180A remote control TV...
£32.69
£27.24
|
Bestseller
Sony RMF-TX200E remote control TV Pres...
£49.84
£41.53
|
New
Logitech PTZ Pro 2
£34.25
£28.54
|
Sony RMF-TX220E remote control Wired T...
£50.99
£42.49
|
Recommended
ASUS 04090-00300000 remote control RF...
£30.98
£25.82
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
AA59-00714A
|
BN59-01180A
|
149312911
|
993-001465
|
RMF-TX220E
|
04090-00300000
|
| Manufacturer |
Samsung
|
Samsung
|
Sony
|
Logitech
|
Sony
|
ASUS
|






Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account