We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Vision TC3 HDMI socket-outlet
SKU
TC3 HDMI
£12.65
£10.54
In stock
HDMI module 1.4 AWG 28
Category: Socket-Outlets
| SKU | TC3 HDMI |
|---|---|
| EAN | 3446573000004 |
| Manufacturer | Vision |
| Availability | Y |
HDMI module 1.4 AWG 28 – tail 200mm (7.87″) long
| Performance | |
|---|---|
| Socket type | HDMI |
| Features | |
| Socket type | HDMI |
| Technical details | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 85366990 |
| Weight & dimensions | |
| Width | 64 mm |
| Depth | 250 mm |
| Height | 21 mm |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
Vision TC3 HDMI socket-outlet
£12.65
£10.54
|
Hot Product
Microconnect HDMWALL1 socket-outlet HD...
£15.34
£12.78
|
Garbot UTP Cat6 2x. LSA Module. White
£16.72
£13.93
|
Popular
Garbot LC 4x Module. F/F. White
£18.65
£15.54
|
Recommended
Garbot Component Module. Screw Termina...
£16.72
£13.93
|
Garbot FUGA Module 75X50mm For F22 Mod...
£13.36
£11.13
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
TC3 HDMI
|
HDMWALL1
|
BN4900-DUAL UTP CAT.6
|
BN4900-LCX4
|
BN4900-RCA X3CP
|
BN4900-BN
|
| Manufacturer |
Vision
|
Microconnect
|
Garbot
|
Garbot
|
Garbot
|
Garbot
|
| Product colour |
N/A
|
White
|
White
|
White
|
White
|
White
|






Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account