We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Vivolink VLSC102500B cable sleeve Black
SKU
VLSC102500B
£107.02
£89.18
In stock
Self wrapping cablesock ø10mm black 25m
Category: Cable Sleeves
| Product colour | Black |
|---|---|
| SKU | VLSC102500B |
| EAN | 5704174077213 |
| Manufacturer | VivoLink |
| Availability | Y |
25m Roll Cut table tight braded Easy and flexible was to organize cables, can be cut in desired length
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Technical details | |
|---|---|
| Compliance certificates | RoHS |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 249 mm |
| Package weight | 682 g |
| Package height | 161 mm |
| Package depth | 248 mm |
| Weight | 582 g |
You may also be interested in
| Product |
Vivolink VLSC102500B cable sleeve Black
£107.02
£89.18
|
Vivolink VLSC252500 cable sleeve Black
£132.98
£110.82
|
Vivolink VLSC252500W cable sleeve White
£142.13
£118.44
|
Vivolink VLSC102500W cable sleeve White
£107.52
£89.60
|
Microconnect CABLESLEEVE040-50B cable...
£91.98
£76.65
|
|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
VLSC102500B
|
VLSC252500
|
VLSC252500W
|
VLSC102500W
|
CABLESLEEVE040-50B
|
| Manufacturer |
VivoLink
|
VivoLink
|
VivoLink
|
VivoLink
|
Microconnect
|
| Product colour |
Black
|
Black
|
White
|
White
|
Black
|





Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account