We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Vivolink VLSP60AW-CON wire connector
SKU
VLSP60AW-CON
£10.24
£8.53
In stock
Green phoenix connector for speaker cable
Category: Wire Connectors
| SKU | VLSP60AW-CON |
|---|---|
| EAN | 5706998943378 |
| Manufacturer | VivoLink |
| Availability | Y |
This connector comes as spare part, and in one pcs.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 153 mm |
| Weight | 10 g |
| Height | 21 mm |
| Depth | 43 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 100 g |
| Package depth | 43 mm |
| Package width | 153 mm |
| Package height | 21 mm |
| Technical details | |
| Package width | 153 mm |
| Package height | 21 mm |
You may also be interested in
| Product |
Vivolink VLSP60AW-CON wire connector
£10.24
£8.53
|
Microconnect KON503-50 wire connector...
£10.26
£8.55
|
Popular
Microconnect KON505-50 wire connector...
£14.74
£12.28
|
Hot Product
Microconnect C20PLUG wire connector C2...
£9.95
£8.29
|
Bestseller
LogiLink MP0030 wire connector RJ45
£13.36
£11.13
|
Recommended
Microconnect KON520TL wire connector R...
£8.64
£7.20
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
VLSP60AW-CON
|
KON503-50
|
KON505-50
|
C20PLUG
|
MP0030
|
KON520TL
|
| Manufacturer |
VivoLink
|
Microconnect
|
Microconnect
|
Microconnect
|
LogiLink
|
Microconnect
|






Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account