We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Capture CA-CD410-480-LID cash drawer
SKU
CA-CD410-480-LID
£11.09
£9.24
In stock
Lid with lock for insert for Capture CA-CD410-480
Category: Cash Drawers
| SKU | CA-CD410-480-LID |
|---|---|
| EAN | 5706998896490 |
| Manufacturer | CAPTURE |
| Availability | Y |
Including 2 keys
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 200 g |
| Package width | 340 mm |
| Package depth | 375 mm |
| Package height | 55 mm |
| Package weight | 1.08 kg |
You may also be interested in
| Product |
Capture CA-CD410-480-LID cash drawer
£11.09
£9.24
|
Capture CA-CD410-LOCK cash drawer
£14.71
£12.26
|
Capture CA-CF460-680-INS-LID cash drawer
£11.09
£9.24
|
Capture CA-CF460-CBL-2M cash drawer
£12.92
£10.77
|
|---|---|---|---|---|
| SKU |
CA-CD410-480-LID
|
CA-CD410-LOCK
|
CA-CF460-680-INS-LID
|
CA-CF460-CBL-2M
|
| Manufacturer |
CAPTURE
|
CAPTURE
|
CAPTURE
|
CAPTURE
|




Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account