We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Vivolink Cable Channel 2m white
SKU
11 571 00
£13.85
£11.54
In stock
Cable Channel 2m white
Category: Cable Accessories
| SKU | 11 571 00 |
|---|---|
| EAN | 4012740011501 |
| Manufacturer | VivoLink |
| Availability | Y |
HxW 15x15 mm
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 110 g |
| Package width | 20 mm |
| Package weight | 210 g |
| Package height | 20 mm |
| Package depth | 2000 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 20 mm |
| Package weight | 210 g |
| Package height | 20 mm |
| Package depth | 2000 mm |
You may also be interested in
| Product |
New
Vivolink Cable Channel 2m white
£13.85
£11.54
|
Hot Product
Microconnect CABLEEATER cable accessor...
£16.43
£13.69
|
Popular
Microconnect CABLEEATER2 cable accesso...
£16.43
£13.69
|
Vivolink VLWL110S cable accessory Cabl...
£11.12
£9.27
|
Bestseller
Vivolink VLWL110W cable accessory Cabl...
£19.93
£16.61
|
Recommended
Cablenet RJ45 Snagless Boot 8mm Black...
£18.60
£15.50
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
11 571 00
|
CABLEEATER
|
CABLEEATER2
|
VLWL110S
|
VLWL110W
|
22-2091
|
| Manufacturer |
VivoLink
|
Microconnect
|
Microconnect
|
VivoLink
|
VivoLink
|
Cablenet
|
| Product type |
N/A
|
Cable management
|
Cable management
|
Cable management
|
Cable management
|
Cable boot
|






Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account