We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Cisco C9300L-STACK-KIT2= InfiniBand/fibre optic cable 0.5 m Black, Grey
SKU
C9300L-STACK-KIT2=
£894.59
£745.49
In stock
C9300L Stack Kit Spare, 320 Gbps, f / Catalyst 9300
Category: Fibre Optic Cables
| Cable length | 0.5 m |
|---|---|
| SKU | C9300L-STACK-KIT2= |
| EAN | 0889728517911 |
| Manufacturer | Cisco |
| Availability | Y |
Two data stack adapters and one data stack cable
| Features | |
|---|---|
| Cable length | 0.5 m |
| Data transfer rate | 320 Gbit/s |
| Product colour | Black, Grey |
| Connector 2 gender | Male |
| Connector 1 gender | Male |
| InfiniBand protocol | Yes |
| Technical details | |
| Cable length | 0.5 m |
| Data transmission | |
|---|---|
| Data transfer rate | 320 Gbit/s |
| Weight & dimensions | |
| Cable length | 0.5 m |
You may also be interested in
| Product |
Cisco C9300L-STACK-KIT2= InfiniBand/fi...
£894.59
£745.49
|
Cisco Catalyst 9300L Stacking Kit
£894.59
£745.49
|
HPE Aruba Networking 10GBASE-T SFP+ RJ...
£876.20
£730.17
|
|---|---|---|---|
| SKU |
C9300L-STACK-KIT2=
|
C9300L-STACK-KIT=
|
JL563C
|
| Manufacturer |
Cisco
|
Cisco
|
HPE
|



Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account