We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
CoreParts ML12874 projector lamp
SKU
ML12874
£102.90
£85.75
In stock
Projector Lamp for BENQ
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 months Warranty
Category: Projector Lamps
| Brand compatibility | Benq |
|---|---|
| SKU | ML12874 |
| EAN | 5704174565499 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | Y |
for HT1070A, MH530FHD, MH534, MH535, MH535A, MH535FHD, MS508, MS521H, MS524AE, MS531, MS531P, MS535, MS535A, MW526AE, MW533, MW535, MW535A, MX508, MX532, MX532P, MX535, TH534, TH535, TW533, TW535, W1050, W1050S,.
CoreParts offer a wide range of good Quality Projector Lamps for competitive prices, all manufactured by high quality, certified and trusted suppliers.
CoreParts offer a wide range of good Quality Projector Lamps for competitive prices, all manufactured by high quality, certified and trusted suppliers.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 120 mm |
| Height | 120 mm |
| Depth | 120 mm |
| Weight | 100 g |
| Package width | 120 mm |
| Package depth | 120 mm |
| Package height | 120 mm |
| Package weight | 200 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 120 mm |
| Package depth | 120 mm |
| Package height | 120 mm |
| Package weight | 200 g |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
CoreParts ML12874 projector lamp
£102.90
£85.75
|
Hot Product
CoreParts ML12647 projector lamp 375 W
£109.50
£91.25
|
Popular
CoreParts ML10308 projector lamp 300 W
£124.02
£103.35
|
Bestseller
CoreParts ML12322 projector lamp 170 W
£129.30
£107.75
|
CoreParts ML12388 projector lamp 210 W
£152.87
£127.39
|
CoreParts ML12224 projector lamp 200 W
£131.94
£109.95
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
ML12874
|
ML12647
|
ML10308
|
ML12322
|
ML12388
|
ML12224
|
| Manufacturer |
CoreParts
|
CoreParts
|
CoreParts
|
CoreParts
|
CoreParts
|
CoreParts
|
| Brand compatibility |
N/A
|
NEC
|
Epson
|
Epson
|
NEC
|
Epson
|






Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account