We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Hama Quick Release Plate for Star 55-64, Star 200, Gamma 153, Action 165
SKU
4154
£7.97
£6.64
In stock
Quick Release Plate for Tripods Star 55/56/57 with Videopin
Category: Tripods Accessories
| SKU | 4154 |
|---|---|
| EAN | 4007249041548 |
| Manufacturer | Hama |
| Availability | Y |
- Dimensions: 60x50mm.
- Weight: 36g.
- Mount: 1/4".
- Weight: 36g.
- Mount: 1/4".
| Features | |
|---|---|
| Product type | Plate |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 36 g |
| Package width | 230 mm |
| Package weight | 59 g |
| Package height | 30 mm |
| Package depth | 90 mm |
| Colour | |
| Product colour | Black |
You may also be interested in
| Product |
Hama Quick Release Plate for Star 55-6...
£7.97
£6.64
|
Vivolink VLCAMSCREW tripod accessory
£6.46
£5.38
|
|---|---|---|
| SKU |
4154
|
VLCAMSCREW
|
| Manufacturer |
Hama
|
VivoLink
|
| Product type |
Plate
|
N/A
|


Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account