We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Vivolink VLCAMSCREW tripod accessory
SKU
VLCAMSCREW
£6.26
£5.22
In stock
Tripod screw for camera
Category: Tripods Accessories
| SKU | VLCAMSCREW |
|---|---|
| EAN | 5704174236290 |
| Manufacturer | VivoLink |
| Availability | Y |
This screw fit into the bottomn of a Vivolink camera
Remember to order this screw together with camera mount.
Remember to order this screw together with camera mount.
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 67 mm |
| Depth | 31 mm |
| Weight | 9 g |
| Height | 24 mm |
| Package width | 67 mm |
| Package weight | 10 g |
| Package height | 24 mm |
| Package depth | 31 mm |
| Colour | |
| Product colour | Black |
You may also be interested in
| Product |
Vivolink VLCAMSCREW tripod accessory
£6.26
£5.22
|
Hama Quick Release Plate for Star 55-6...
£7.97
£6.64
|
Hama Tripod Adapter for Action Cams, w...
£8.35
£6.96
|
|---|---|---|---|
| SKU |
VLCAMSCREW
|
4154
|
4565
|
| Manufacturer |
VivoLink
|
Hama
|
Hama
|
| Product type |
N/A
|
Plate
|
Adapter
|



Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account