We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Poly Studio X50 VESA Mount
SKU
2215-86418-001
£172.14
£143.45
In stock
HP Poly Studio X50 VESA Mount, China, 190 mm, 210 mm, 55 mm, 300 g
Category: Video Conferencing Accessories
| SKU | 2215-86418-001 |
|---|---|
| EAN | 0197497663839 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | Y |
HP Poly Studio X50 VESA Mount. Country of origin: China. Package width: 190 mm, Package depth: 210 mm, Package height: 55 mm
| Technical details | |
|---|---|
| Pallet gross weight | 357 kg |
| Logistics data | |
|---|---|
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 31162313 |
| Packaging data | |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Package weight | 300 g |
You may also be interested in
| Product |
New
HP Poly Studio X50 VESA Mount
£172.14
£143.45
|
Recommended
Barco ClickShare Remote control Black
£228.00
£190.00
|
Popular
Yealink VCH51 Sharing Box BYOD sharing...
£141.76
£118.13
|
Hot Product
Yealink VCM35
£211.06
£175.88
|
Bestseller
HP Poly Studio X50/X52/X70/USB Table M...
£171.83
£143.19
|
Yealink MShare E2 Controller Black
£211.06
£175.88
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
2215-86418-001
|
R9861600D01C
|
VCH51
|
VCM35
|
875M6AA
|
MShare E2
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
Barco
|
Yealink
|
Yealink
|
HP Poly
|
Yealink
|
| Product colour |
N/A
|
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
| Product type |
N/A
|
Remote control
|
BYOD sharing device
|
Microphone
|
Microphone
|
Controller
|






Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account