We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Poly Studio X70 VESA Mount
SKU
875L2AA
£210.66
£175.55
In stock
Studio X70 VESA Mount
Category: Video Conferencing Accessories
| SKU | 875L2AA |
|---|---|
| EAN | 0197497663730 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | Y |
| PDF URLs |
View PDF |
Poly Studio X70 VESA Mount
Use this HP POLY VESA Mount for Poly Studio X70 to mount your X70 conference camera on a VESA mounting system.
Use this HP POLY VESA Mount for Poly Studio X70 to mount your X70 conference camera on a VESA mounting system.
| Technical details | |
|---|---|
| Pallet gross weight | 357 kg |
| Logistics data | |
|---|---|
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 31162313 |
| Packaging data | |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Package weight | 300 g |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
HP Poly Studio X70 VESA Mount
£210.66
£175.55
|
Barco ClickShare Remote control Black
£258.83
£215.69
|
Popular
Yealink VCM35
£217.08
£180.90
|
Bestseller
HP Poly Studio X50/X52/X70/USB Table M...
£180.29
£150.24
|
Recommended
Yealink CS10 Speaker White, Black
£283.02
£235.85
|
Yealink MShare E2 Controller Black
£217.08
£180.90
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
875L2AA
|
R9861600D01C
|
VCM35
|
875M6AA
|
CS10
|
MShare E2
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
Barco
|
Yealink
|
HP Poly
|
Yealink
|
Yealink
|
| Product colour |
N/A
|
Black
|
Black
|
Black
|
N/A
|
Black
|
| Product type |
N/A
|
Remote control
|
Microphone
|
Microphone
|
Speaker
|
Controller
|






Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account