We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Z4 PCIe Retainer with Fans Motherboard Fan Black 1 pc(s)
SKU
56Q84AA
£117.42
£97.85
In stock
Z4 PCIe Retainer with Fans
Category: Computer Cooling Components
| SKU | 56Q84AA |
|---|---|
| EAN | 0196337180772 |
| Manufacturer | HP |
| Availability | Y |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Package depth | 205 mm |
| Package width | 495 mm |
| Package height | 50 mm |
| Width | 44 mm |
| Package weight | 568 g |
| Depth | 103 mm |
| Height | 409 mm |
| Weight | 366.3 g |
| Technical details | |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package depth | 205 mm |
| Package width | 495 mm |
| Package height | 50 mm |
| Package weight | 568 g |
| Other features | |
| Country of origin | China |
| Logistics data | |
| UNSPSC-code | 43201619 |
You may also be interested in
| Product |
New
HP Z4 PCIe Retainer with Fans Motherbo...
£117.42
£97.85
|
Recommended
ASUS TUF GAMING LC II 240 ARGB Process...
£104.22
£86.85
|
Hot Product
ASUS ROG Strix LC III 360 ARGB Process...
£150.65
£125.54
|
Popular
ASUS ROG Strix LC III 360 ARGB White E...
£150.65
£125.54
|
ASUS ROG Strix LC III 240 ARGB White E...
£155.89
£129.91
|
Bestseller
Corsair iCUE LINK LX120 RGB Computer c...
£96.79
£80.66
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
56Q84AA
|
90RC00U1-M0UAY0
|
90RC00T1-M0UAY0
|
90RC00T2-M0UAY0
|
90RC00S2-M0UAY0
|
CO-9051030-WW
|
| Manufacturer |
HP
|
ASUS
|
ASUS
|
ASUS
|
ASUS
|
Corsair
|
| Type |
N/A
|
Liquid cooling kit
|
Liquid cooling kit
|
Liquid cooling kit
|
Liquid cooling kit
|
fan
|
| Suitable location |
N/A
|
Processor
|
Processor
|
Processor
|
Processor
|
Computer case
|






Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account