We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE Aruba Networking AFC7DL03-00 coaxial cable 3 m N-type Black
SKU
JW064A
£8.65
£7.21
In stock
Aruba AFC7DL03-00 3M 7D Antenna Cable
Category: Coaxial Cables
| SKU | JW064A |
|---|---|
| EAN | 0190017019642 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Y |
| Product Family | Aruba Networking |
Aruba AFC7DL03-00 3M 7D Antenna Cable
| Ports & interfaces | |
|---|---|
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Connector 2 | N-type |
| Connector 1 | N-type |
| Features | |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Product colour | Black |
| Connector 2 | N-type |
| Connector 1 | N-type |
| Cable length | 3 m |
| Connector 1 gender | Female |
| Connector 2 gender | Female |
| Technical details | |
| Product colour | Black |
| Cable length | 3 m |
| Harmonized System (HS) code | 85442000 |
| Packaging content | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85442000 |
You may also be interested in
| Product |
Popular
HPE Aruba Networking AFC7DL03-00 coaxi...
£8.65
£7.21
|
Hot Product
Microconnect 50074 coaxial cable 5 m B...
£8.65
£7.21
|
Bestseller
Microconnect COAX015W coaxial cable 1....
£8.32
£6.93
|
Recommended
Microconnect 50088 coaxial cable 10 m...
£10.68
£8.90
|
Panorama Antennas FME(M)-SMA(M) 5M CS2...
£17.09
£14.24
|
Microconnect MC-BNC-58-50-2000 coaxial...
£12.67
£10.56
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
JW064A
|
50074
|
COAX015W
|
50088
|
C23FP-5SP-GPS
|
MC-BNC-58-50-2000
|
| Manufacturer |
HPE
|
Microconnect
|
Microconnect
|
Microconnect
|
PANORAMA ANTENNAS
|
Microconnect
|






Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account