We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE Aruba Networking AP-ANT-328 Cabled RP-SMA Tri-Band 2x2 High Gain Directional Panel Antenna
SKU
S1F87A
£297.20
£247.67
In stock
Aruba Networking AP-ANT-328 Cabled RP-SMA Tri-Band 2x2 High Gain Directional Panel Antenna
Category: Network Antennas
| SKU | S1F87A |
|---|---|
| EAN | 0190017662527 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Y |
.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 544.3 g |
| Width | 41 mm |
| Depth | 168 mm |
| Height | 216 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Weight (imperial) | 0.544 kg (1.2 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.544 kg (1.2 lbs) |
You may also be interested in
| Product |
New
HPE Aruba Networking AP-ANT-328 Cabled...
£297.20
£247.67
|
Popular
Motorola AN2010 network antenna RP-SMA...
£356.86
£297.38
|
Recommended
Ubiquiti AF-5G34-S45 network antenna 3...
£257.04
£214.20
|
Bestseller
HPE Aruba Networking AP-ANT-38 network...
£246.05
£205.04
|
Cambium Networks 60GHz cnWave V3000 Cl...
£260.94
£217.45
|
Hot Product
HPE Aruba Networking AP-MNT-MP10-U Cam...
£320.33
£266.94
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
S1F87A
|
AN2010
|
AF-5G34-S45
|
JW016A
|
C600500D002A
|
S0J40A
|
| Manufacturer |
HPE
|
Zebra
|
Ubiquiti
|
HPE
|
Cambium Networks
|
HPE
|






Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account