We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE ProLiant DL360 Gen11 LFF Optical Cable Kit
SKU
P48914-B21
£20.89
£17.41
In stock
ProLiant DL360 Gen11 LFF Optical Cable Kit
Category: Rack Accessories
| SKU | P48914-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017558394 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Y |
.
| Features | |
|---|---|
| Type | Cable kit |
| Weight & dimensions | |
| Width | 305 mm |
| Weight | 60 g |
| Height | 10 mm |
| Depth | 215 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Type | Cable kit |
| Weight (imperial) | 0.0630 kg (0.139 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.0630 kg (0.139 lbs) |
You may also be interested in
| Product |
New
HPE ProLiant DL360 Gen11 LFF Optical C...
£20.89
£17.41
|
Bestseller
Digitus Shelf for fixed installation i...
£16.81
£14.01
|
Popular
StarTech.com 1U Rackmount Brackets for...
£30.23
£25.19
|
Hot Product
Digitus Shelf for Fixed Installation i...
£20.96
£17.47
|
Microconnect CABLEMANA-4 rack accessor...
£18.77
£15.64
|
Recommended
Digitus Shelf for Fixed Installation i...
£17.53
£14.61
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
P48914-B21
|
DN-19 TRAY-1-SW
|
SV431RACK
|
DN-19 TRAY-2-SW
|
CABLEMANA-4
|
DN-97610
|
| Manufacturer |
HPE
|
Digitus
|
StarTech.com
|
Digitus
|
Microconnect
|
Digitus
|
| Type |
Cable Kit
|
N/A
|
Mounting bracket
|
N/A
|
Cable management tray
|
N/A
|






Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account