We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE ProLiant DL360 Gen11 NS204i-u Internal Cable Kit
SKU
P48920-B21
£23.99
£19.99
In stock
ProLiant DL360 Gen11 NS204i-u Internal Cable Kit
Category: Rack Accessories
| SKU | P48920-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017558455 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Y |
.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 305 mm |
| Weight | 130 g |
| Height | 10 mm |
| Depth | 215 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Weight (imperial) | 0.13 kg (0.287 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.13 kg (0.287 lbs) |
You may also be interested in
| Product |
New
HPE ProLiant DL360 Gen11 NS204i-u Inte...
£23.99
£19.99
|
Popular
StarTech.com 1U Rackmount Brackets for...
£30.23
£25.19
|
Bestseller
Digitus Shelf for Fixed Installation i...
£20.96
£17.47
|
Recommended
Digitus Shelf for Fixed Installation i...
£26.42
£22.02
|
Hot Product
StarTech.com Horizontal 1U Server Rack...
£22.27
£18.56
|
Intellinet 19" Fixed Shelf, 1U, 6...
£30.78
£25.65
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
P48920-B21
|
SV431RACK
|
DN-19 TRAY-2-SW
|
DN-19 TRAY-2-55-SW
|
CMDUCT1UX
|
712576
|
| Manufacturer |
HPE
|
StarTech.com
|
Digitus
|
Digitus
|
StarTech.com
|
Intellinet
|
| Type |
N/A
|
Mounting bracket
|
N/A
|
N/A
|
Cable management panel
|
Rack shelf
|






Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account