We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE ProLiant Gen11 1U Common Bezel Kit
SKU
P50450-B21
£24.11
£20.09
In stock
Proliant gen11 1u common bezel kit
Category: Rack Accessories
| SKU | P50450-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017568966 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Y |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 138 mm |
| Weight | 330 g |
| Height | 49 mm |
| Depth | 469 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Weight (imperial) | 0.334 kg (0.736 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.334 kg (0.736 lbs) |
You may also be interested in
| Product |
New
HPE ProLiant Gen11 1U Common Bezel Kit
£24.11
£20.09
|
StarTech.com 1U Rackmount Brackets for...
£30.23
£25.19
|
Hot Product
StarTech.com 2U Server Rack Shelf - Un...
£36.13
£30.11
|
Bestseller
Digitus Shelf for Fixed Installation i...
£20.96
£17.47
|
Popular
StarTech.com 50 Pkg M5 Mounting Screws...
£35.99
£29.99
|
Recommended
Digitus Shelf for Fixed Installation i...
£26.42
£22.02
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
P50450-B21
|
SV431RACK
|
CABSHELF
|
DN-19 TRAY-2-SW
|
CABSCREWM5
|
DN-19 TRAY-2-55-SW
|
| Manufacturer |
HPE
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
Digitus
|
StarTech.com
|
Digitus
|
| Type |
N/A
|
Mounting bracket
|
Shelf
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|






Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account