We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Lanview RA10115BL rack accessory
SKU
RA10115BL
£12.55
£10.46
In stock
by Logon 1/2U 10" SIMPLE TYPE, BRUSHED CABLE ORGANIZER PANEL
Category: Rack Accessories
| SKU | RA10115BL |
|---|---|
| EAN | 5420016839817 |
| Manufacturer | Lanview |
| Availability | Y |
Model: Logon Professional RA10115BL19" 1/2 U brushed organizerIt is a cable organizer made of metal material of (1/2)U height, 10€ width with a brushed cable inlet module.FeaturesProduct dimensions(mm): W: 254 x D: 12 x H: 22Color: RAL9005
| Features | |
|---|---|
| Easy mounting | Yes |
| Compatible rack width | 10" |
| Preassembled | Yes |
| Rack capacity | 0.5U |
| Product colour | Black |
| Mounting hole shape | Oval |
| Number of attachment points | 2 |
| Weight & dimensions | |
| Package weight | 80 g |
| Width | 254 mm |
| Weight | 70 g |
| Height | 22 mm |
| Depth | 12 mm |
| Packaging data | |
| Package weight | 80 g |
| Packaging content | |
|---|---|
| Screws included | Yes |
| Cage nuts included | Yes |
| Technical details | |
| Rack mounting | Yes |
| Rack capacity | 0.5U |
| Dimensions (WxDxH) | 254 x 12 x 22 mm |
| Colour | |
| Product colour | Black |
| Other features | |
| Rack mounting | Yes |
| Dimensions (WxDxH) | 254 x 12 x 22 mm |
You may also be interested in
| Product |
Lanview RA10115BL rack accessory
£12.55
£10.46
|
Bestseller
Digitus Shelf for fixed installation i...
£16.81
£14.01
|
Popular
Microconnect CABLEMANA-3 rack accessor...
£14.69
£12.24
|
Microconnect CABLEMANA-4 rack accessor...
£18.77
£15.64
|
Recommended
Digitus Shelf for Fixed Installation i...
£17.53
£14.61
|
Hot Product
Digitus Shelf for Fixed Installation i...
£15.61
£13.01
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
RA10115BL
|
DN-19 TRAY-1-SW
|
CABLEMANA-3
|
CABLEMANA-4
|
DN-97610
|
DN-19 TRAY-1-400-SW
|
| Manufacturer |
Lanview
|
Digitus
|
Microconnect
|
Microconnect
|
Digitus
|
Digitus
|
| Type |
N/A
|
N/A
|
Cable management tray
|
Cable management tray
|
N/A
|
N/A
|






Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account