We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Lanview RAX112 rack accessory
SKU
RAX112
£11.88
£9.90
In stock
by Logon SPARE PVC BODY PINION FEET 1set= 4pcs.
Category: Rack Accessories
| SKU | RAX112 |
|---|---|
| EAN | 5420016870360 |
| Manufacturer | Lanview |
| Availability | Y |
Lanview Levelling Feet sets have two Options Both PVC and Metal Body with a height adjustment.
Model: Logon RAX112
Pinion Feet
Model: Logon RAX112
Pinion Feet
| Features | |
|---|---|
| Easy mounting | Yes |
| Weight & dimensions | |
| Package weight | 210 g |
| Width | 45 mm |
| Weight | 200 g |
| Height | 62 mm |
| Depth | 45 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 210 g |
| Technical details | |
| Dimensions (WxDxH) | 45 x 45 x 62 mm |
| Other features | |
| Dimensions (WxDxH) | 45 x 45 x 62 mm |
You may also be interested in
| Product |
Lanview RAX112 rack accessory
£11.88
£9.90
|
Bestseller
Digitus Shelf for fixed installation i...
£16.81
£14.01
|
Microconnect CABLEMANA-3 rack accessor...
£14.69
£12.24
|
Recommended
Digitus Shelf for Fixed Installation i...
£17.53
£14.61
|
Hot Product
Digitus Shelf for Fixed Installation i...
£15.61
£13.01
|
Popular
StarTech.com 1U Rack Blank Panel for 1...
£11.30
£9.42
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
RAX112
|
DN-19 TRAY-1-SW
|
CABLEMANA-3
|
DN-97610
|
DN-19 TRAY-1-400-SW
|
BLANKB1
|
| Manufacturer |
Lanview
|
Digitus
|
Microconnect
|
Digitus
|
Digitus
|
StarTech.com
|
| Type |
N/A
|
N/A
|
Cable management tray
|
N/A
|
N/A
|
Blank panel
|






Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account