We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Cisco C9200L-STACK-KIT= InfiniBand/fibre optic cable 0.48 m Black, Grey
SKU
C9200L-STACK-KIT=
£699.28
£582.73
In stock
C9200L Stack Kit Spare, 80 Gb/s, f / Catalyst 9200
Category: Fibre Optic Cables
| Cable length | 0.48 m |
|---|---|
| SKU | C9200L-STACK-KIT= |
| EAN | 0889728178549 |
| Manufacturer | Cisco |
| Availability | Y |
Two data stack adapters and one data stack cable.
| Features | |
|---|---|
| Cable length | 0.48 m |
| Product colour | Black, Grey |
| Connector 2 gender | Male |
| Connector 1 gender | Male |
| InfiniBand protocol | Yes |
| Harmonized System (HS) code | 85447000 |
| Packaging data | |
| Package weight | 500 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Technical details | |
|---|---|
| Cable length | 0.48 m |
| Weight & dimensions | |
| Cable length | 0.48 m |
| Package weight | 500 g |
| Logistics data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 85447000 |
You may also be interested in
| Product |
Cisco C9200L-STACK-KIT= InfiniBand/fib...
£699.28
£582.73
|
Cisco QSFP-H40G-AOC2M= InfiniBand/fibr...
£588.35
£490.29
|
Cisco Catalyst 9300L Stacking Kit
£894.59
£745.49
|
Nvidia MCP4Y10-N001-FTF InfiniBand/fib...
£568.81
£474.01
|
HPE Aruba Networking 10GBASE-T SFP+ RJ...
£876.20
£730.17
|
|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
C9200L-STACK-KIT=
|
QSFP-H40G-AOC2M=
|
C9300L-STACK-KIT=
|
980-9IA0H-00N001
|
JL563C
|
| Manufacturer |
Cisco
|
Cisco
|
Cisco
|
Nvidia
|
HPE
|





Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account